Servis Bölgeleri

ÇERKEZKÖY HALI YIKAMA

Çerkezköy Halı Yıkama Servisi, sektöründe 5000 m2 kapalı alana sahip, geniş araç filosu ve müşteri hizmetleri ağı ile tam bir profesyoneldir. Halılarınız servisimizde başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır. Tüm uygulamalarımız her halının üretici talimatnamesine uygun olarak yıkanmakta, talimatname dışında hiçbir işlem yapılmamaktadır. Müşteri Hizmetleri: 02827476360

Neden Çerkezköy Halı Yıkama Servisi ?

Çerkezköy Halı Yıkama tüm temizlik işlerini tüm müşterilerine profesyonel olarak sunar.
Kullandığımız deterjanlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, yüzde yüz yerli sermaye ürünleri olan  Endüstriyel markaları kullanılmaktadır. Çerkezköy Halı Yıkama servisinde tüm temizlik işlemleri garantili olarak yıkanmakta, %100 hijyen ve %100 müşteri memnuniyeti politikası tam olarak uygulanmaktadır.

Aslı halı yıkama tüm Çerkezköy çevresinde faaliyet göstermektedir. 13 Yıllık tecrübesi ile Çerkezköy’de binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz Tekirdağın’ın nadir halı yıkamacıların’dan biri olan Aslı Halı Yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla halı yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

Aslı halı yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri halı yıkama parkurlarımız’da başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır.

Çerkezköy Halı Yıkama olarak da hizmet veriyoruz;

Çerkezköy halı yıkama Servisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Perde Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Çerkezköy Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. Aslı halı yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Halının dokuma cinsine göre kendi orijinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.

Sizde Çerkezköy’de yaşıyorsanız, Çerkezköy’de ki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.

Aslı Halı Yıkama Çerkezköy Servisi

Müşteri Hizmetleri: 0530 430 84 20

Çerkezköy Bölgesinde Hizmet verdiğimiz Mahalleler;

Bağlık Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Fatih Mahallesi
Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
Fevzi Paşa Mahallesi
Gazi Osman Paşa Mahallesi
İstasyon Mahallesi
Kızılpınar Mahallesi
Veliköy Mahallesi
Yıldırım Beyazıt Mahallesi

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu