Servis Bölgeleri

ÇORLU HALI YIKAMA

Çorlu Halı Yıkama Servisi, sektöründe 5000 m2 kapalı alana sahip, geniş araç filosu ve müşteri hizmetleri ağı ile tam bir profesyoneldir. Halılarınız servisimizde başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır. Tüm uygulamalarımız her halının üretici talimatnamesine uygun olarak yıkanmakta, talimatname dışında hiçbir işlem yapılmamaktadır. Müşteri Hizmetleri: 0282 747 63 60

Neden Çorlu Halı Yıkama Servisi ?

Çorlu Halı Yıkama tüm temizlik işlerini tüm müşterilerine profesyonel olarak sunar.
Kullandığımız deterjanlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, yüzde yüz yerli sermaye ürünleri olan  Endüstriyel markaları kullanılmaktadır. Çorlu Halı Yıkama servisinde tüm temizlik işlemleri garantili olarak yıkanmakta, %100 hijyen ve %100 müşteri memnuniyeti politikası tam olarak uygulanmaktadır.

Müşterilerimizin tamamı servisimizi tavsiye ediyor.

Çorlu’da yaklaşık 200.000 müşterimizin tamamı ile yapılan anketlerde tüm müşterilerimiz, servisimizden aldığı hizmeti tavsiye ettiğini belirtmektedir. Başlıca sebebi ise güler yüzlü hizmet anlayışı, profesyonellik ve üstün kalitede temizlik uygulamalarımız olduğunu söylemektedirler.

Aslı halı yıkama tüm Çorlu çevresinde faaliyet göstermektedir. 13 Yıllık tecrübesi ile Çorlu’da binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz Çorlu’nun nadir halı yıkamacıların’dan biri olan Aslı Halı Yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla halı yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

Aslı halı yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır. 2019 yılı başı itibari ile Çorlu ve çevresine özel atılımlar yapan firmamız, bölge için ayrı bir ekip kurmuş ve bu ekip sadece Avrupa yakasına hizmet vermektedir.

Aslı halı yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri halı yıkama parkurlarımız’da başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır.

Çorlu Halı Yıkama olarak da hizmet veriyoruz;

Çorlu halı yıkama Servisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Perde Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Çorlu Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. Çorlu halı yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Halının dokuma cinsine göre kendi orijinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.

Sizde Çorlu’da yaşıyorsanız, Çorlu’da ki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.

Aslı Halı Yıkama Çorlu Servisi

Müşteri Hizmetleri: 05304308420

Çorlu Bölgesinde Hizmet verdiğimiz Mahalleler;

ALİPAŞA MAHALLESİ HALI YIKAMA
CEMALİYE MAHALLESİ
HALI YIKAMA
CUMHURİYET MAHALLESİ
HALI YIKAMA
ÇOBANÇEŞME MAHALLESİ
HALI YIKAMA
DEREGÜNDÜZLÜ MAHALLESİ
HALI YIKAMA
ESENTEPE MAHALLESİ
HALI YIKAMA
HATİP MAHALLESİ
HALI YIKAMA
HAVUZLAR MAHALLESİ
HALI YIKAMA
HIDIRAĞA MAHALLESİ
HALI YIKAMA
HÜRRİYET MAHALLESİ
HALI YIKAMA
KAZIMİYE MAHALLESİ
HALI YIKAMA
KEMALETTİN MAHALLESİ
HALI YIKAMA
MAKSUTLU MAHALLESİ
HALI YIKAMA
MUHİTTİN MAHALLESİ
HALI YIKAMA
NUSRATİYE MAHALLESİ
HALI YIKAMA
ÖNERLER MAHALLESİ
HALI YIKAMA
REŞADİYE MAHALLESİ
HALI YIKAMA
RUMELİ MAHALLESİ
HALI YIKAMA
SARILAR MAHALLESİ
HALI YIKAMA
SEYMEN MAHALLESİ
HALI YIKAMA
SİLAHTARAĞA MAHALLESİ
HALI YIKAMA
ŞAHPAZ MAHALLESİ
HALI YIKAMA
ŞEYHSİNAN MAHALLESİ
HALI YIKAMA
TÜRKGÜCÜ MAHALLESİ
HALI YIKAMA
YENİCE MAHALLESİ
HALI YIKAMA
ZAFER MAHALLESİ
HALI YIKAMA

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu