Servis Bölgeleri

ERGENE HALI YIKAMA

Ergene Halı Yıkama Servisi, sektöründe 5000 m2 kapalı alana sahip, geniş araç filosu ve müşteri hizmetleri ağı ile tam bir profesyoneldir. Halılarınız servisimizde başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır. Tüm uygulamalarımız her halının üretici talimatnamesine uygun olarak yıkanmakta, talimatname dışında hiçbir işlem yapılmamaktadır. Müşteri Hizmetleri: 0282 747 63 60

Neden Ergene Halı Yıkama Servisi ?

Ergene Halı Yıkama tüm temizlik işlerini tüm müşterilerine profesyonel olarak sunar.
Kullandığımız deterjanlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, yüzde yüz yerli sermaye ürünleri olan  Endüstriyel markaları kullanılmaktadır. Ergene Halı Yıkama servisinde tüm temizlik işlemleri garantili olarak yıkanmakta, %100 hijyen ve %100 müşteri memnuniyeti politikası tam olarak uygulanmaktadır.

Müşterilerimizin tamamı servisimizi tavsiye ediyor.

Ergene’de yaklaşık 200.000 müşterimizin tamamı ile yapılan anketlerde tüm müşterilerimiz, servisimizden aldığı hizmeti tavsiye ettiğini belirtmektedir. Başlıca sebebi ise güler yüzlü hizmet anlayışı, profesyonellik ve üstün kalitede temizlik uygulamalarımız olduğunu söylemektedirler.

Aslı halı yıkama tüm Ergene çevresinde faaliyet göstermektedir. 13 Yıllık tecrübesi ile Ergene’de binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz Ergene’nin nadir halı yıkamacıların’dan biri olan Aslı Halı Yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla halı yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

Aslı halı yıkama’da halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan yıkanır. 2019 yılı başı itibari ile Ergene ve çevresine özel atılımlar yapan firmamız, bölge için ayrı bir ekip kurmuş ve bu ekip sadece Avrupa yakasına hizmet vermektedir.

Aslı halı yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri halı yıkama parkurlarımız’da başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır.

Ergene Halı Yıkama olarak da hizmet veriyoruz;

Ergene halı yıkama Servisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Perde Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Ergene Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. Ergenehalı yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Halının dokuma cinsine göre kendi orijinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.

Sizde Ergene’de yaşıyorsanız, Ergene’de ki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.

Aslı Halı Yıkama Ergene Servisi

Müşteri Hizmetleri: 0530 430 84 20

Ergene Bölgesinde Hizmet verdiğimiz Mahalleler;

AHİMEHMET MAHALLESİ HALI YIKAMA
BAKIRCA MAHALLESİ
HALI YIKAMA
CUMHURİYET MAHALLESİ
HALI YIKAMA
ESENLER MAHALLESİ
HALI YIKAMA
İĞNELER MAHALLESİ
HALI YIKAMA
KARAMEHMET MAHALLESİ
HALI YIKAMA
KIRKGÖZ MAHALLESİ
HALI YIKAMA
MARMARACIK MAHALLESİ
HALI YIKAMA
MİSİNLİ MAHALLESİ
HALI YIKAMA
PAŞAKÖY MAHALLESİ
HALI YIKAMA
PINARBAŞI MAHALLESİ
HALI YIKAMA
SAĞLIK MAHALLESİ
HALI YIKAMA
ULAŞ MAHALLESİ
HALI YIKAMA
VAKIFLAR MAHALLESİ
HALI YIKAMA
VELİMEŞE MAHALLESİ
HALI YIKAMA
YEŞİLTEPE MAHALLESİ
HALI YIKAMA
YULAFLI MAHALLESİ
HALI YIKAMA

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu