Servis Bölgeleri

KAPAKLI HALI YIKAMA

Kapaklı Halı Yıkama Servisi, sektöründe 5000 m2 kapalı alana sahip, geniş araç filosu ve müşteri hizmetleri ağı ile tam bir profesyoneldir. Halılarınız servisimizde başkalarının halıları ile karışmadan, kişiye özel olarak yıkanır. Tüm uygulamalarımız her halının üretici talimatnamesine uygun olarak yıkanmakta, talimatname dışında hiçbir işlem yapılmamaktadır. Müşteri Hizmetleri: 0282 747 63 60

Neden Kapaklı Halı Yıkama Servisi ?

Kapaklı Halı Yıkama tüm temizlik işlerini tüm müşterilerine profesyonel olarak sunar.
Kullandığımız deterjanlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, yüzde yüz yerli sermaye ürünleri olan  Endüstriyel markaları kullanılmaktadır. Kapaklı Halı Yıkama servisinde tüm temizlik işlemleri garantili olarak yıkanmakta, %100 hijyen ve %100 müşteri memnuniyeti politikası tam olarak uygulanmaktadır.

Aslı halı yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri halı yıkama parkurlarımız’da başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır.

Aslı halı yıkama tüm Kapaklı ve çevresinde faaliyet göstermektedir. 13 Yıllık tecrübesi ile Kapaklı’da binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz Tekirdağın’ın nadir halı yıkamacıların’dan biri olan Aslı Halı Yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla halı yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

Kapaklı Halı Yıkama olarak da hizmet veriyoruz;

Kapaklı halı yıkama Servisimiz bünyesinde halı yıkamanın dışında Halı Tamiri – Yorgan Yıkama – Perde Yıkama – Battaniye Yıkama – Yerinde Yıkama – Kapaklı Koltuk Yıkama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halıların onlarca çeşidi var. Kapaklı halı yıkama her halıyı cinsine göre özel bir yıkama yöntemi ile yıkamaktadır. Bu sayede halılarınız yıkanırken zarar görmez ve uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Halının dokuma cinsine göre kendi orijinal ipliklerinde özel dokuma tezgahlarında tadilatlarını yapıp uzun yıllar saklanmasını sağlayabiliyoruz.

Sizde Kapaklı’da yaşıyorsanız, Kapaklı’da ki yüzlerce müşterimiz arasına şimdi katılın! Kalite, Güven ve %100 Memnuniyetin farkına varın.

Aslı Halı Yıkama Kapaklı Servisi

Müşteri Hizmetleri: 0282 747 6360

Kapaklı Bölgesinde Hizmet verdiğimiz Mahalleler;

Atatürk  Mahallesi Halı Yıkama
Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama
Bahçeağıl Mahallesi Halı Yıkama
Cumhuriyet  Mahallesi Halı Yıkama
İnönü  Mahallesi Halı Yıkama
İsmet Paşa Mahallesi Halı Yıkama
Pınarca Mahallesi Halı Yıkama
Uzun Hacı Mahallesi Halı Yıkama
Yanıkağıl Mahallesi Halı Yıkama
Karlı Mahallesi Halı Yıkama

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu