Hizmetlerimiz

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama bizim için en önem verdiğimiz bir iştir. Öncelikle yüksek emiş gücüne sahip makinalarımızla vakumlanarak tozlarından ayrıştırılan koltuklarınızın kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Ardından yıkama işlemi başlar.

Öncelikle koltuğa özel karışımlı su püskürtülür. Tamamen ıslatılan koltuğunuz yıkamadan önce bir süre bekletilir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel formülümüz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki aşama ise bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür.

Koltuk yıkama da Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslığa sahip fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey ‘Extraction’ yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Firmamızda görev yapan ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Hijyenik Koltuk Yıkama

Koltuk temizleme konusunda uzman ekibimiz görevini yerine getirmiştir. Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara sahipsiniz.

Aslı Koltuk Yıkama olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin ve sevdiklerinin sağlığıdır. Bunun için de müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmaları’nı tavsiye ediyoruz. Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir. Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur. Kimyasal’larımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir. Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır.  Aslı koltuk yıkama güvencesi ile sunduğumuz koltuk temizliği ile ilgili hizmetlerimizi denemek ve memnun kalmak için firmamız sizden gelecek taleplere ivedilikle yanıt verecektir. Fatih halı yıkama ve İstanbul koltuk yıkama talepleriniz için müşteri hizmetleri telefon:  0530 430 84 20

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu