Hizmetlerimiz

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Nasıl olmalıdır? Yorganlar’ımız hayatımızın önemli eşyalarından bir tanesidir. Özellikle geceleri rahat uyku uyumamıza sebep olan ve bizleri soğuktan koruyan en önemli eşyadır.Yün yorgan ve elyaf yorganlar arasında temizlik konusunda bir çok fark vardır. Yün yorganların temizliği bir hayli zor ve meşakkatlidir, özellikle yünlerin renk vermesi kaçınılmazdır.Yorganların iç içe yıkanması demek elyaf ve pamuk yorganların hijyenik olma özelliklerini baltalamak demektir.Bu yüzden yorgan çeşitlerini ayırarak yıkama işlemine tabi tutuyoruz. Özellikle yün yorganyıkanmasın da daha çok dikkat edilmesi gerektiğini bildiğimiz için bu çeşitleri tek başına yıkamaya gayret ediyoruz.

Yorgan yıkama’dan Kuruma aşamasında yorganların nasıl yıkandığı belli olmakta. Eğer sararmış bir leke görüyorsanız yorganlarınız’da kesinlikle yıkama makinelerinde karma karışık halde yıkanmış demektir.Tazyikli su kullanılmamış ve daha evvelden kullanılmış su ile yıkandığını anlayabilirsiniz.

Elyaf ve pamuk yorganların temizliği battaniye temizliği kadar kolaydır. Durulama aşamasında temiz su ile yıkanması gerekmektedir.

Aslı halı yıkama tüm Tekirdağ çevresinde faaliyet göstermektedir. 13 Yıllık tecrübesi ile Çerkezköy’de binlerce portföye sahip, halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz Tekirdağın’ın nadir halı yıkamacıların’dan biri olan Aslı Halı Yıkama son yıllarda yaptığı atılımlarla yorgan yıkama sektöründe adından sıkça söz ettirmekte, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün portföyünü artırmaktadır.

Aslı halı yıkama servisinde halılarınız son teknoloji ürünleri yorgan yıkama parkurlarımız’da başkalarının halıları ile asla karışmadan kişiye özel yıkama sistemlerimizde yıkanmaktadır.

Yorgan Yıkama Tavsiyeleri

Bu temizliğin ve hijyenin temelidir, yukarı da belirttiğimiz üzere yıkama makinelerinde suların tazelenmemesi bir önceki yorganla aynı anda ya da ayrı ayrı yıkanmış olması bir şeyi değiştirmemektedir.

Telefonumuzu arayarak siparişinizi verdikten sonra yorganlarınız kapınızdan ücretsiz servisimizle alınır. Alım işlemi sırasında siparişinizin yazılı olduğu bir makbuz servis elemanları tarafından size takdim edilir.

Firmamız Tekirdağ’ın tüm bölgelerinde ücretsiz servis ve deneyimli personellerimizle hizmet vermektedir. Aşağıda yazılı şube numaralarımızdan bizi arayın ve müşteri temsilcilerimizden sorularınızı cevap alın. Ya da size uygun randevuyu ayarlamanıza yardımcı olalım. Müşteri hizmetleri iletişim telefon numaramız;  0530 430 84 20

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu